Duben 2010

Achjo...

30. dubna 2010 v 11:16
Achjo.. já nevíím co mám dělat jsem nemocná už celý tento týden a vůbec nemám potuchy co tu mám dělat.. :( Nemáte někdo nějaký nápad.?? :D:D
A není třeba taky někdo nemocný.?? Mohli bychom pokecat ;) :D bo já fakt nevím no... nějak se nudím.. celý týden přeskakuju od TV k počítači.. čtení mě ani nebaví... :( focení Maxe taky ne... njn... a k obědu mám dukátové buchtičky co vy..? :)

Není to tak špatné ;) :)

22. dubna 2010 v 13:54
Ahojky... Je to tu pořád tak polozastacvené ;) :)
Dneska už mám po přijímačkach:)
Děkuji Veru.u.nce,Andy & Boro a Michi & Blacky za to že mi drželi palečky ;) :)
Mohla bych sem přidat nějaké nové fotky že.?? :) ty najdete TADY...Bude jich docela hodně ;) Takovej mixííík :D...když jsem tam dlouho nic nepřidávala ..njn nebyl čas.. teď ho samozřejmě budu mít více takže tu i více budu ;) :)
A jak dopadli přijímačky? No to se ani neptejte !!!! :D Pro mě nejjednodušší byla čeština :) pak všeobecné znalosti a matika na posledním místě... skoro vše jsem tam odhadovala.!! :D :( Ale když mě tam nevemou nebudu zoufat vzali mě na jiné... kam jsem chtěla ;) :)
Takže pohoda :)
A co vy.?? už máte deváťáci po přijímačkách.?? :)

Nějak tak...

15. dubna 2010 v 21:56
Ahojky... vím skoro vůbec tu nejsem... ale pochopte to ;) jsem žákyně 9.třídy... učivo není tak lehké.. :( a navíc příští týden mám přijímačky.. taki když na tu školui nechi jít tak musím podat aspoň nějaký výkon ;)
Ale není to jen kvůli přijímačkám,ale i kvůli škole jako takové...mám ji nad hlavu.. a ještě k tomu mě omezují mažoretky :( mám teď strašně málo času... z tréninku příjdu v 8h. a jdu rovnou spát jak jsem unavená..:( takže nemám ani úkoly:(
Tak abych to shrnula prostě nestíhám.... mám teď moc školy a k tomu i přijímačky tak se nezlobte ale tento blog POZASTAVUJI...!!
BĚDA JESTLI NĚKDO NAPÍŠE KOMENTÁŘ S TÍM ŽE NA JEHO BLOG NECHODÍM A TAK...!utrhnu hlavu...!!
Tak zatíím pp.. a pardon že Sb.. nijak neobíhám :(

Vše je vyřešeno..

10. dubna 2010 v 8:03
Ahojky... venku je hnusně prší,je zima... no běs... jinak i přes to jedeme na víkend na chalupu.. musíme tam trochu(vevnitř) poklidit ;o) :o)
POkud jste si četli článek před tím tak asi víte že jsem měla problémy s Arnym... jak kousal klec(brnkal) lehko jsme to s mamkou vyřešili.!! :oD
Koupili jsme mu kamaráda ;o)
Je ještě malinkatý ;o) :o) ale Arny si ho vzal k srdci a stará se o něj ;o) (teda někdy na něj zkouší pohlavnístyk noo... :oD musí se trochu vyrádit) i když toho malého chápu... je to ještě mláďátko.!! :oD noo.. a jmenuje se Čiko ;o) Jeho handicap je že nemá ocásek.. má ho ulomený :o( bohužel už tak jsem ho koupila.. njn... ale jsem ráda že ho mám ;o) :o)
Někdy sem dám nějaké foto.. zatím se mi žádné nepodařilo vyfotit, protože se oc hýbe :oD
Noo.. já letíím... tak ahojky..
A užijte si plány,které máte přichystané na víkend ;o):o)

To snad ne...

7. dubna 2010 v 14:21
Čauky lidičky ;o) Jsem konečně doma, ale za chvíli pádím zase na trénink, takže jsem tu jen na skok abych tu něco napsala... :o)
S Maxem snad něco je.. :o( vůbec neposlouchá a ještě k tomu je nějaký agresivní a tím myslím, že je agresivní ke psům.Je pravda že tohle dělal vždy,ale na jednu dobu to přestalo a chtěl se se psíky kamarádit,ale ted se to zase vrátilo...:o(
A s tou neposlušností taky nevíím vždy když jsem řekla ke mně... tak přišel a teď ho zajímají jiné věci... :o( Možná to bude tím, že jsem ho tak trochu zanedbávala... jak je zase škola a né prázdniny tak na něj nemám skoro vůbec čas akorád ho vyvenčím a pokud příjdu domů a není louže tak moc chválím, ale to je vše.!! :o(
Njn.. škola je záhul.. :oD a to je jen 9. třída a co teprve potom na střední v prváků.!! :o( no...? to mě teda posol bulvu :oD  nééé.. jinak u nás je vše (zatím) v přádku ;o)
Noo.. možná ne-e.. Arny(můj osmák degu) je strašnej já si ho tak rozmazlila že ven z klece do rukou chodí jen mě a niomu jinému z rodiny ne.. :oD ale nejak se naučil brnkat (kousat) klec no.. připadá to zvuku jako když na něco brnkáte.. z toho se nikdy nevyspím nebo vůbec nevím proč v noci začne pískat.. :o(
Ve 3 hodiny se probudim... jdu k nemu vemu ho do ruky a asi hodinu ho uspávám do té doby než je z ticha a pak jde konečně zpátky do klece, kde usne a já taky a o to já taky asi kolem páté a v sedm vstávám noo.. to je také dobré viďte...?? :oD

Panejo to je článek takový jsem snad nikdy nenapsala...! :oD a co vy.?? :o) přečetli a máte také takové problémy.?? :oD :o( :o)

No není to přece jen hezký den?

5. dubna 2010 v 18:30

Ahojky...Jak to vypadá.. zítra jdu do školy xD (to asi každý) ale mě se tam vůbec nechce...Máme zrovna do půl čtvrté a jako na potvoru vím,že zrovna bude hezky a bude krásně teplo se s luníčkem. Njn... nemám já to těžký.?? :oD.Za nedlouho budou veliké prázdniny a ty určo utečou stejne rychle jako těchto 5 dní:o(
Ale není to zase tak blbý den... dozvěděla jsem se,že mě vzali na školu..!!! :oD jsem neuvěřitelně šťastná ;o) :o).

Také připravuji, že se asi někdy dočkáte a bude nový lay ;o) :o).Je pravda že tento je také moc pěkný, ale chce to zase na nějakou dobu něco nového ;o) Kdy teda lay bude.?? :oD to ai já nevím.. až budu mít čas a nervy pp...!! :o) ;o)

Jak to dneska bylo..? :o)

4. dubna 2010 v 20:59
Dnes jsme jeli s mamkou a s Maxikem na chatu,kde jsme trochu poklidili(takový jarní úklid).Jájsem hrabala shnilé listí po zimě co se leželo pod sněhem.Také jsme ''vykydali,, králíky,dokonce jsme je i připustili takže jedna z našich zaječic bude čekam mladé :o).S Maxem jsme neuvěřitelně blbli...
On pořád běhal,kousal mě a dokonce mi nosil balon, je to můj malej aportista :oD.
Už se konečně unavil  a teď hezky spinká,asi je celý uběhaný :oD. Samozřejmě jsem fotila i krásnou jarní přírodu jako jsou sněženky,bledule a jiné krásné květiny ;o)
A mám tu i pár foteček.. videa mě bohužel nejdou takže snad sestávím jindy ;o) :o)
Tak tady to je:

No to bude zážitrek :oD

4. dubna 2010 v 9:49
Jdeme barvit vajíčka :o)
Podle obrázku na krabičce by mělo jít... o mramorová vajíčka.!! xD Tak snad se nám to povede... xD
Zatím nám skoro všechny vejce praskly v tý vodě..... :oD Uvidíme co z toho vzejde...
Jinak.. někdo z Vás.. už má zadeček hezky omlácený pomlázkou.. já zatím ne... taťka spí.. jako dudek a vypadá to, že ani nehodlá vstát..!
Tak se zatím mějte.. a dám sem možná fotky conám vyšlo... :oD pp..

Jabadabadůůůůů.:!!! xD

3. dubna 2010 v 11:32
Juchůů... mám konečně Aobe Potoshop ;o)
Jsem moc moc moc ráda... ;o).Teď se v něm jen naučit.... a dát ho do češtiny.... Nevíte někdo kde seženu češtinu do Adope Photoshop...??
Za každou radu Vám budu moc vděčná ;o) :o)
Tak se zatíím mějte až v něm něco vytvořím.. tak to sem dám ;o)
Pp...

Bylo to super ;o)

2. dubna 2010 v 23:01
Dnes 2.4 jsem byla s Patričkou a Nelly... na procházce.. :)
My jsme se takto dohodli, ale nevěděla jsem jak se mám k Pátě dostat, protože ona bydlí na České Čermné.. a já v Náchodě a je to docela sakra kus... Myslela jsem, že mě tam hodí autem tatka,ale ten se učil a byl nervní jen když jsem řekla jedno slovo...
A tak jsem ho pěkně poprosila... a vyšlo to byl.. teda docela dost naštvaný.., ale přežil to :oD
Když jsme se s Patričkou setkali.. vypadalo to slibně.., ale Max se tedyk po ní párkrát ohnal.. potom si už na sebe zvykli takže jsme je oba pustili a oni se tam pěkně proháněli :o)
Blbli... ze srandy kousali a běhali.. :o)Maxik Nellynce pochopitekně trochu nestačil.. byla moc rychlá.. :oD Jinak na Čermné... bylo docela sněhu.. takže Max jak byl malý oproti Nellynce tak je hodně mokrý a špinavý :oD Fotoalbum najdete zde.Mám i videa, ale ty mi nějak nešli vytvořit... :o( No nic aspoň jsou ty fotenky ;o)
Ať se Vám líbí ;o) Jinak jsme si to pěkně užili.. psiska jsme utahali.. to bylo to hlavní :oD
Tak se zase mějte.!! :o) ;o)
AHOJ....